Tábor na Orláku byl opět plný sportovních aktivit!

I letos jsme tábořili na Orláku!

Od pondělí 21. do pátku 25. srpna 2017 se na Orelském stadionu v Uherském Brodě uskutečnil SPORTOVNÍ TÁBOR zaměřený na florbal, tenis a fotbal, kterého se zúčastnilo 28 mladých sportovců. 


Pod pohledem zkušených florbalových, tenisových a kondičních trenérů, absolvovali mladí  členové Orla  tábor, ve kterém nechyběly  tréninkové jednotky zaměřené jak na fotbalové, tenisové, tak i  i tenisové činnosti. Dále kondiční tréninky, pohybové hry, soutěže, zápasy i regenerace v bazénu.

V programu byl také cyklovýlet do Nivnice na atletický stadion a následný cyklovýšlap na rozhlednu.

Mladí sportovci v hojné míře využívali kvalitní zázemí, které  poskytuje Orelský stadion. Tréninky probíhaly pod širým nebem jak na víceúčelovém hřišti (se speciální umělkou na florbal), tak na tenisových kurtech, tak i na přilehlém tréninkovém travnatém hřišti.

Kromě tradiční sportů si děti vyzkoušeli i jine sporty jako orientační běh, závody na kolech, speadminton nebo baseball.


„Jsem rád, že se Orlák opět stal sportovištěm, kde si děti a mládež najdou cestu i přes prázdniny k podobnému táboru. Počasí vyšlo náramně a sportovci si užili bohatého programu. Až na pár výletů  nemuseli účastníci opouštět náš areál. I to dokazuje univerzálnost stadionu. Pochválit je třeba také kuchaře z uherskobrodské Charity, kteří dětem znovu připravovali stravu, která  při náročném programu náramně chutnala, uvedl starosta Orla Štěpán Janík.


Díky všem, kteří pomohli tábor zorganizovat zejména paní učitelce a hlavní organizátorce Hanka Blaahová a trenérovi Martin Smetana, Tomáši Moravanskému, tak i paní Andrei Kročové.Na závěr táboru održeli všichni účastníci diplom.


Hodnocení: Počet ohodnocení 4
Průměrné hodnocení: 5,0
Napsal: petr-gabriel Datum: 26.8.2017 Kategorie: Akce jednoty Shlédnuto: 201 krát
Hodnocení článku:

Komentáře ke článku:

Okomentovat článek
Jméno:
E-mail:
Komentář:
Insert Cancel

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.