Florbal: Ženy skončily v OFL na 2. místě!!

Ženy skončily v OFL na 2. místě!!


I přes coronavirovou pandemii, se ve Znojmě podařilo dohrát ročník 2019/2020 v Orelské florbalové lize kategorie žen...

Tahle medaile je hodně cenná!
V závěrečném turnaji uspěly Broďanky ve všech třech zápasech a po právu získaly stříbrné medaile. Nejprve porazily Těšany 11:0, pak zvítězily také nad celkovými vítězkami soutěže z Třebíče 3:2, aby pak na závěr získaly skalp i domácího Znojma 4:3.
Velká gratulace všem hráčkám a i těm, které již hrát nemohly, neboť během sezóny se z nich staly maminky. Tak v další sezóně již v plné síle.


První rok v OFL a hned titul, takto se prezentovaly ženy TJ Sokola Třebíč. Ročník ovládly se ziskem 33 bodů z 36 možných. Jediná prohra přišla s FbC Floorbee Orel Uherský Brod na posledním turnaji ve Znojmě. Druhé místo po zásluze pařilo ženám Uherského Brodu se ziskem 27 bodů. Bronz putoval do FBO Orel Boskovice. Boskovice získaly třetí příčku o bod před Rockets Znojmo. Ženy Znojma na posledním turnaji potřebovaly uhrát alespoň 5 bodů, ale to se jim i přes slibně rozehrané utkání s Brodem nepovedlo. Zisk 13 bodů tak stačil pouze na čtrtou příčku. Páté skončily ženy Orla Těšany. Vítězkou bodování se stala s 30 body Jitka Helebrandová (Fbc Floorbee Orel  Uherský Brod).


Článek v DDK

Na obrázku může být: 12 lidí

Hodnocení: Počet ohodnocení 6
Průměrné hodnocení: 5,0
Napsal: petr-gabriel Datum: 15.6.2020 Kategorie: Florbal Shlédnuto: 1309 krát
Hodnocení článku:

Komentáře ke článku:

Okomentovat článek
Jméno:
E-mail:
Komentář:
Insert Cancel

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.