Tábor na Orláku se povedl!

44 dětí sportovalo během uplynulého týdne na Orelském stadionu v Uherském Brodě v rámci příměstkého sportovního tábora.

Předposlední týden prázdnin se opět Orelský stadion naplnil mladými sportovci.

V průběhu týdne probíhaly intenzivní tréninky tenisu, fotbalu a florbalu pod vedením zkušených trenérů. Po obědě si všichni porovnávali síly v „Táborovém víceboji“, který obsahoval nejen atletické disciplíny, ale rovněž i trénink jemné motoriky, logického myšlení nebo vizuální paměti.

Zpestřením byl celodenní cyklovýlet do Nivnice na atletický ovál. Hod kriketovým míčkem, skok do dálky, nebo běh na 200 metrů zvládli všichni bez větších obtíží. Odměnou po náročných sportovních výkonech bylo osvěžení na místním koupališti.

Další zajímavou aktivitou byl orientační běh. Dvojice se vydávaly do terénu pouze s mapou, kde se musely spolehnout pouze na svoji orientaci, znalost mapy a terénu.

V závěru všichni využili regeneraci v přilehlém CPA Delfín. Závěrečný den nám slečna Bartáčková z místního Kynologického klubu Uherský Brod předvedla se svými psy Agility.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěšném průběhu příměstského tábora. Charitě Uherský Brod, která nám zajišťovala skvělou stravu, Kynologickému klubu za zapůjčení překážek pro ukázku Agility, firmě Linea Nivnice za pitný režim a hlavně všem organizátorům a dobrovolníkům, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit.

 

Hana Blahová, Orel Uherský Brod

 


Fotogalerie z tábora ZDE

Hodnocení: Počet ohodnocení 6
Průměrné hodnocení: 5,0
Napsal: petr-gabriel Datum: 23.8.2019 Kategorie: Akce jednoty Shlédnuto: 2149 krát
Hodnocení článku:

Komentáře ke článku:

Okomentovat článek
Jméno:
E-mail:
Komentář:
Insert Cancel

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.