Výsledky FINÁLE FOTBALOVÝCH DOVEDNOSTÍ 2018 na Velehradě. Na stupních vítězů se objevili i Broďané!

FINÁLE FOTBALOVÝCH DOVEDNOSTÍ 2018 - Velehrad

K velehradským cyrilometodějských oslavám patří i aktivity pro děti a mladé sportovce. Jednou z nich je i Soutěž ve fotbalových dovednostech.
Na Velehradě je
středu 4. července 2018 pořádala (pod patronací fotbalového internacionála a čestného prezidenta Bohemians Praha Antonína Panenky) již po třinácté křesťanská organizace Orel.

Soutěž ve fotbalových dovednostech je projekt, jehož cílem je umožnit mladým sportovcům objevit své fotbalové schopnosti.

Fotka uživatele Dny lidí dobré vůle na Velehradě.


      

Foto: Slovácký deník

A chyběli u toho ani ti, kteří postoupili ze základního kola, které se konalo na Orelském stadionu v Uherském Brodě - více ZDE).


Antonín Panenka na Velehradě Foto: DENÍK/Zdeněk Skalička


Klání, při němž si malí fotbalisté vyzkoušeli svůj fotbalový um, bylo rozděleno do třech kategorií, a to mladší žáci narození v letech 2008 a mladší, starší žáci narození v letech 2004 až 2007 a žákyně narozené v roce 2004 a mladší.

Soutěž se uskutečnila v člunkovém běhu, tappingu nohou, vedení míče v prostoru, samostatných nájezdech, slalomu s míčem, střelbě na branku a pokutových kopech. Z kvalifikačního kola postoupili tři nejlepší do velkého finále.

V kategorii dívek zvítězila s počtem 723,5 bodu Nicole Chromečková z Dolních Bojanovic, mezi mladšími žáky byl s počtem 636,4 bodu nejlepší vnorovský Tobiáš Janoušek a kategorii starších žáků opanoval se 752,6 bodu Jakub Šobáň z Vlčnova.

Medaile brali i Broďané: V mladších žácích v stříbro Petr Bulejko a bronz Jakub Jurča.

Ve starší kategori chlapců pak druhé místo Michael Bulejko a třetí skončil William Urbanec.


Zdroj: Slovácký deník

Celý článek ve Slováckém deníku ZDE

Zdroj Zdroj: https://slovacky.denik.cz/zpravy_region/antonin-panenka-testoval-na-velehrade-male-fotbalisty-20180706.html

Hodnocení: Počet ohodnocení 2
Průměrné hodnocení: 5,0
Napsal: petr-gabriel Datum: 9.7.2018 Kategorie: Akce ústředí Shlédnuto: 16986 krát
Hodnocení článku:

Komentáře ke článku:

Okomentovat článek
Jméno:
E-mail:
Komentář:
Insert Cancel

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.