Plán župních i ústředních akcí v roce 2018

Plán župních i ústředních sportovních akcí

spolu s plánem  kulturních a duchovních akcí v roce 2018

 

 

06.1.     Běh     Moutnice       Ú

08.1.     Župní rada a předsednictvo      Ž

13.1.     Župní ples  Ostrožská Nová Ves   Ž

20.1.     Sjezdové lyžování    ´Drnovice      Ž

27.1.     Ústřední ples    Rtyně v Podkrkonoší  Ú

01.02    Vyhlášení výtvarné soutěže    Ž

10.02.   Běžecké lyžování      Drnovice - Ploština  Ú,  Ž

12.2.     Župní rada a předsednictvo   Ž

17.2.     Orelský slavíček Domanín   Ž

22.-25.2. Duchovní obnova        Ž

03.3.     Sjezdové lyžování Stupava    Ú

10.3.     Zlatá réva Kunovice      Ž,Ú

17.3      Župní sjezd župy Velehradské        Veselí nad Moravou Ž

24.3.     Plavání  Zlín                          Ž  

07.04.  Volejbal  ženy,  Brno    Ú

09.4.    Župní rada a předsednictvo   Ž    

14.4.    Volejbal – muži  Brno     Ú

14.4.    Turistika Vizovice       Ž

20.-22.4.  Divadelní dílna Boleradice     Ú

21.4.    Volejbalové hry   Křenovice    Ú

28.4.    Pitěnský škrpál     Ž

28.4.    Stolní tenis  družstva Polná      Ú

05.5.    Atletika Nivnice                          Ž

14.5.    Župní rada a předsednictvo   Ž

19.5.    Folklorní festival Brno        Ú

19.5.    Běh Olešnice     Ú

19.5.    Kuželky družstva   Ratíškovice     Ú

26.5.     Májíček československý folklorní festival Zlín

02.6.     Cantate   Luhačovice      Ú

02.6.     Atletika  Val. Klobouky     Ž

09.6.     Běh na Petřín   OBL                    Ú

10.6.     Župní akademie    Slavičín      Ž

11.06.   Župní rada a předsednictvo      Ž

17.6.     Pouť Sv, Antonínek    Ž

18.6.     Významný den Orla - vzpomínka na padlé výsadkáře při haidrichiádě

23.06.   Atletika Vyškov   Ú 

30.6.     Folklorní festival    Brno Řečkovice   Ú

04.07.    Dovednosti Velehrad              Ú

05.07.    Pouť Velehrad                       Ú,Ž

14.7.      Atletika Domanín                 Ž

04.8.      Vnorovská desítka           Ž

04.8.      Nohejbal Domanín       Ž

11.8.      Klobucká kola     Ž, Ú

13.08.    Župní rada a předsednictvo   Ž

                                                                 2.

 

15.8.    Významný den Orla    Svátek  Pany Marie Královny Orlů

18.8.    Kola Kašava     Ž.Ú

18.-19.8. Orelská pouť Sv. Hostýn  Ú

25.8.    Horská kola Bořitov          Ú

25.8.    Nohejbal Ratíškovice         Ú

01.9.    Pouť Provodov         Ž

08.9.    Stolní tenis  jednotlivci  Ostrožská Nová Ves  Ú

10.9     Župní rada a předsednictvo   Ž

15.9.    Atletika Vyškov               Ú

22.9.    Běh Česká Třebová   Ú

22.9.    Volejbal    Zlín        Ž

28.9.    Pouť Stará Boleslav      Ž

01.10.  Setkání seniorů       Ž

06.10.   Horská kola Drnovice    Ž, Ú

08.10.   Župní rada a předsednictvo  Ž

13.10.   Svatováclavská réva  Lubina   Ú

13.10.   Florbal    turnaj   2003 a starší Semily         Ú        

13.10.   Badminton jednotlivci   Slavičín    Ž

20.10.   Šachy  Moutnice    Ú

20.10.   Florbal turnaj  žáci  Kněžice    Ú

03.11.   Plavání   Blansko   Ú

12.11.   Župní rada a předsednictvo          Ž

24.11.   Badminton jednotlivci   Polná    Ú

24.11.   Na Orelsků strunu        Ž

24.11.   Fotbal  žáci    Uherský Brod    Ž

10.12.   Župní rada a předsednictvo   Ž

29.12.   Vánoční turnaj, stolní tenis jednotlivci Zlín  Ž

 

Hodnocení: Počet ohodnocení 4
Průměrné hodnocení: 5,0
Napsal: petr-gabriel Datum: 10.1.2018 Kategorie: Akce župy Shlédnuto: 19675 krát
Hodnocení článku:

Komentáře ke článku:

Okomentovat článek
Jméno:
E-mail:
Komentář:
Insert Cancel

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.