Florbal

Již 6. sezónu zahajuje FLORBALOVÝ CLUB OREL UHERSKÝ BROD. Letošní sezóna bude v několika aspektech výjimečná. Především musíme zdůraznit skutečnost, že během září a října 2008 budeme trénovat v tělocvičně gymnázia v Uherském Brodě. Důvod je ten, že se tělocvična na ZŠ Na Výsluní, kde má náš club své zázemí, se bude opravovat. Po rekonstrukci (v listopadu) se opět vrátíme na ŽS Na Výsluní. Dalším mezníkem pro letošní sezónu je zařazení dalších oddílů do pravidelných soutěží. K mužům a starších žákům, kteří již hrají pravidelné soutěže, se přidají mladší žáci, junioři a juniorky. Během sezóny nezapomene ani na ty nemladší ? přípravku a elévy, na které čeká řadu turnajů a přátelských zápasů. Na viděnou na trénincích se těší trenéři Petr Gabriel, František Červenka a Vratislav Hladiš.

Fotbalbalistů a fotbalistek. Podzimní a jarní část stráví mladí fotbalisté na svém Orelském stadionu v Uh. Brodě. Přes zimu budou tréninky probíhat ve Sportovní hale na Mariánském náměstí. Všechny tréninky budou probíhat pravidelně v pondělky pod vedení Jana Mitošinky a Ferdy Kubáníka.

Stolní tenis

Druhým rokem bude probíhat také kroužek stolního tenisu. Oddíl disponuje pěti tenisovými stoly, z nichž dva zakoupené v letošním roce se dají označit slovem supermoderní. Tréninky jsou otevřeny pro všechny věkové kategorie. Trénovat se bude vždy v pondělí od 17:00 ? 18:00 ve Sportovní hale na Mariánském náměstí v Uh. Brodě.

Nohejbal

Tento populární sport v našem kraji má také své zastoupení v nabídce Orla Uh. Brod. Pravidelné tréninky budou probíhat ve Sportovní hale na Mariánském náměstí v Uh. Brodě a to vždy v pondělí od 18:00 do 19:00.

Krátké zprávy

30. 5. 2008Nové stránky

Je hotový grafický návrh stránek.
» více...

Copyright © 2008 Orel Uherský Brod.